Bezpłatne konsultacje logopedyczne

Cyklicznie kilka razy w roku organizujemy bezpłatne konsultacje logopedyczne dla najmłodszych dzieci. To doskonała okazja, by sprawdzić mowę dziecka. Logopeda zawsze zwraca również uwagę na kompetencję komunikacyjną i językową. Co to znaczy?

Sprawdzamy, czy dziecko, chce się porozumiewać nawet niewerbalnie, czy dzieli się radością, czy chwali się, jeśli coś dostanie. Przyglądamy się uważnie zabawie dziecka. Rodzic otrzymuje do wypełnienia autorski formularz. Prosimy również, by na konsultację przynosić słowniki dzieci, czyli spisane słowa, jakimi posługuje się dziecko – np. hau hau na pieska to również słowo w słowniku dziecka. Na konsultacji rodzic otrzyma informację, czy rozwój mowy i komunikacji dziecka przebiegają prawidłowo, czy konieczna jest pogłębiona diagnoza.

Stowarzyszenie "Karuzela"

Powołane w listopadzie 2007r. by pomagać osobom z ADHD, Zespołem Aspergera, Autyzmem oraz innymi niepełnosprawnościami..

OPP

Dochód z działalności przeznaczamy wyłącznie na działalność statutową. Wpisując w zeznanie podatkowe nr KRS 0000 293451 umożliwiasz dzieciom podjęcie najlepszej dla nich terapii.

Godziny otwarcia

Żłobek i przedszkole

  • pon-pt: 6:30-16:30

Poradnia

  • pon-pt: 7:30-17:30

Szybki kontakt

Możesz nas odwiedzić pod adresem:
Starokrakowska 135 26-600 Radom
stowarzyszenie@karuzela.org

Zarząd Stowarzyszenia "Karuzela":

Prezes Sylwia Waśkiewicz
tel.509 057 823

Instytut Rozwoju Dziecka

Dyr. Generalny Linda Dąbrowska
tel. sekretariat: 510 832 823

© 2019 Karuzela.org All Rights Reserved. Stworzono we współpracy z web-coder.pl