Wydrukuj tę stronę
SoLis25

Jubileusz 10 - lecia Stowarzyszenia Karuzeli

28.11.2007 r. – 28.11.2017 r. to wyjątkowe 10 lat, przez które Stowarzyszenie Karuzela zmienia rzeczywistość dzieci z ADHD, autyzmem i Zespołem Aspergera, ich rodzin oraz otoczenia.

10 lat to okazja do przyjrzenia się działaniom, osiągnięciom i wyzwaniom, które stoją przed Karuzelą. Ale i wielka radość założycieli, członków Stowarzyszenia, współpracowników, przyjaciół i ludzi dobrej woli, którzy wspierają działalność Stowarzyszenia. Tą radością dzieliliśmy się na Gali Jubileuszu 10- lecia Stowarzyszenia Karuzela, która odbyła się w miniony piątek w Centrum Konferencyjno – Rozrywkowym Chełmiński w Kowali z przedstawicielami władz miasta, samorządu, województwa, lokalnymi przedsiębiorcami, przedstawicielami zaprzyjaźnionych organizacji pozarządowych, instytucji, z przyjaciółmi.

Jubileusz był też okazją do podziękowania tym wszystkim, których zaangażowanie i współpraca przyczyniły się do realizacji celów statutowych Karuzeli. Miłym akcentem była filmowa historia Stowarzyszenia widziana oczami członków. A ogromną przyjemnością były słowa uznania składane przez Pana Prezydenta Miasta Radomia Radosława Witkowskiego oraz przedstawicieli zaprzyjaźnionych instytucji i przyjaciół obecnych tego szczególnego dla nas dnia.

Za obecność i wszystkie dobre słowa jeszcze raz dziękujemy.